30.12.2014
Ātrlasīšana 1 (ātrā lasīšana) - “Lasīšanas ātrums vienāds ar domāšanas ātrumu”

23. - 28.marts 2015.g.

Mūsdienu metodikas, kas izmanto intensīvās apmācības metodes, sistemātisku pieeju intelekta attīstībai, orientētas un ilgtermiņa rezultātu.
Lektore: Irina Lando (Rīga) – LU doktorande, Sabiedrības vadības – maģistra grāds, marketings - maģistra grāds.
Kursa cena -
355 eiro. 
Video kā notiek nodarbības - Ātrlasīšana (ātrā lasīšana) 

vairāk
30.12.2014
Ātrlasīšana (ātrā lasīšana) bērniem “Burvestību un brīnumdarīšanas skola” – 1. kurss

16. - 21.marts 2015.g.

Īpaša attīstoša programma, kuru mūsu Ātrās iegaumēšanas skola ir izstrādājusi bērniem vecumā no 8 līdz 10 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem. Kursa pamatā – ātrlasīšana bērniem un lielu informācijas apjomu apgūšana.

Bērni iegūst pamatiemaņas mācīšanās spēju attīstīšanai: ātrlasīšanas tehnika, atmiņas attīstīšana, ko iemācās šajās nodarbībās, būs noderīga maksimāli labu rezultātu sasniegšanai, mācoties skolā. Šeit jūs varat ieladēt video no mūsu Būrvestības Skolas stundām - Ātrlasīšana (ātrā lasīšana) ūn MAĢISKO DZĪVNIEKU KOPŠANA - Ātrlasīšana (ātrā lasīšana)

 

 

vairāk
30.12.2014
Ātra iegaumēšana un atmiņu attistība pieaugušajiem

18. - 19.aprīlis 2015.g.

Ātrā iegaumēšana - nodarbības notiek tikai skolā LANDO®. Nodarbības sākas ar testiem, kuru laikā jūs varat novērtēt cik efektīvi strādā iegaumēšanas metodes, kuras jūs esat pieradis izmantot. Treniņa apraksts: treniņš veidots tā, ka katru stundu jūs apgūstat jaunu tēmu. Uzdevumi pakāpeniski tiek sarežģīti un jūs uzreiz redzat reālos rezultātus, ko esat sasnieguši tieši jūs. Nodarbības sākas ar testiem, kuru laikā jūs varat novērtēt cik efektīvi strādā iegaumēšanas metodes, kuras jūs esat pieradis izmantot.

vairāk
02.12.2013
Treniņš „Harizmātisks orators”® - „Mutiska improvizācija”

7. - 10. aprīlis 2015.g. no 18:00 - 21:00 - krievu pl.

Treniņš paredzēts, lai noņemtu bailes no auditorijas uzstāšanās laikā: lai jūs varētu mierīgi iziet skatītāju priekšā un sākt runāt praktiski par jebkuru tēmu, pie tam, noturot publikas uzmanību, runājot labā enerģētikas līmenī, aktīvi un pareizi izmantojot žestus, intonāciju, acu kontaktu… Lai jūs klausītos un apbrīnotu jūsu mutisko improvizāciju!!! Lai jūsu runa būtu spilgta, interesanta, aizraujoša, dzīva, dedzīga, harizmātiska!!! Labvēlīga atmosfēra, efektīvs treniņš un garantēti rezultāti!

 

vairāk
30.12.2014
1. Kurss - Radošā darba maģija - zīmēšana no "nulles" 2 dienās bērniem un pusaudžiem

25. -26. aprīlis 2015.g.

KURSS – Radošā darba maģija – zīmēšana NO „NULLES” 2 DIENĀS – BĒRNIEM un PUSAUDŽIEM.

Super akcija - 80 eiro. - 1 bērns, pieaugušais + bērns = 110 eiro. .

Šet Jūs varat apskatīt VIDEO kā notiek kurss - Zīmēšana no "nulles par 2 dienam" - nodarbības 2 dienas - sestdien un svētdien no 10:00 - 16:00.

Labās smadzeņu puslodes zīmēšana bērniem. Šī programma domāta tiem, kas ir pārliecināts, ka prot zīmēt. Divās treniņa dienās mēs jums garantējam rezultātu. Jūsu bērns atnesīs mājās vairāk kā 40 gatavus darbus lieliskā albūmā. Bet pašu mīļāko darbu ieliks lieliski noformētā rāmītī. Ja mēs bērnībā tik daudz laika veltītu zīmēšanai, cik daudz laika veltām, lai iemācītos rakstīt ar rakstītiem burtiem, mēs visi būtu ģēniji.

Zīmē VISI! Kā radīt šedevru divās dienās - Žurnals Ļublu! - decembris 2009,

ZĪMĒT PROT VISI. VIENKĀRŠI VISI PAR TO NEZINA - Telegrafs, decembris 2009.

 

vairāk


Каникулы
2007 Copyright © Skola+