Jaunumu arhīvs
07.09.2011
Grāmatu sērija - "Kā iegaumēt nekārtnos darbības vārdus"®

Grāmata krievu valodā “Kā ātri iegaumēt nekārtnos darbības vārdus angļu valodā” jau ir pārdošanā veikalos “Janus”, “Rēriha grāmatnīca”, “Valters un Rapa”, “Jāņa Rozes grāmatnīca”. Šī mācību-metodiskā līdzekļa mērķis – palīdzēt pieaugušajiem un bērniem ātri iegaumēt un ilgstoši atcerēties nekārtnos darbības vārdus angļu valodā. 108 nekārtnie darbības vārdi. Parasti uzskata, ka angļu valodas nekārtnie darbības vārdi (tālāk – NDV) mācībās ir garlaicīgā un nepieejama lieta. Ticiet, tā tas nav! Sekojošie principi palīdzēs jums saprast, ka “cilvēkam ar intelektu nav nekā sarežģīta”.


vairāk
07.09.2011
Grāmatu sēriju "Zīmēšana no "nulles" 2 dienās"®

Jau visos veikalos: Reriha grāmatnīca, Jāņa Rozes grāmatnīca, Valers un Rapa,Intelektuāla grāmata, Janus.

Zīmēt prot visi. Vienkārši visi par to nezina. Licencētā Mācību Centrā LANDO® (Lic. МОН 3360800220), kas daudziem pazīstams pēc ātrlasīšanas un ātras iegaumēšanas treniņiem, darbojas unikāla programma, kas ļauj pavadīt brīvdienas, atslābinoties un gūstot prieku radošajā procesā.

vairāk
07.09.2011
Grāmatu sēriju „Smadzenes spēlē spēles: uzmanība un uztvere”®

Šīs grāmatas mērķis – likt vecākiem palūkoties uz to, kā viņu bērns var strādāt ar informāciju. Ko jūs redzat uz vāka? Putnu? Bet kā jūsuprāt jūtas cilvēks, kurš neredz putnu, bet viņam saka, ka viņš vienkārši negrib būt uzmanīgs?
Cilvēka smadzenes ir ļoti līdzīgas sarežģītam datoram. Iztēlojieties, kas notiks, ja lieliskam mūsdienu datoram jūs aizmirsīsiet pieslēgt pāris vadiņus. Mašīna čīkst, programmas „uzkaras”, bet jūs dzīvojat ar pārliecību, ka viss ir kārtībā, jo viņš ir nedaudz neiestatīts. Jūs taču saprotat, lai kāds dators arī būtu, ja tas nav pieslēgts, jēgas nebūs. Lūk, es jums piedāvāju pārbaudīt „pieslēgumu”.

vairāk
08.09.2011
Grāmatu sērija - "Reizināšanas tabula"®

Mūsdienu mācību programma nav līdzīga tai, pēc kuras es mācījos skolā. Bet reizrēķins tā arī palicis par skolēnu un viņa vecāku murgu.

Diemžēl tagad pat ne katrs vecāko klašu skolēns uzreiz pateiks, cik būs 7×8. Protams, ir kalkulators. Bet tas nenozīmē, ka programmu var nemācīties.

vairāk
08.09.2011
Grāmatu sērija - "Kā iegaumēt galvaspilsētas un pilsētas"®

Šī mācību-metodiskā līdzekļa mērķis – palīdzēt skolniekam apgūt ģeogrāfiju. Ar jautru attēlu un asociāciju metodes palīdzību jūsu bērns ar prieku iemācīsies visu valstu un to galvaspilsētu nosaukumus.

Iegaumēšanai rekomendējam vienlaicīgi izmantot redzes un dzirdes atmiņu, kas vienlaicīgi palielina iegaumēšanas efektivitāti.

vairāk


Быстрое запоминание и скорочтение для подростков
2007 Copyright © Skola+